پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

افتتاح مجتمع آبرسانی قیام و موگرمون با اعتبارسه میلیاردو500میلیون تومان+تصاویر

0

[ad_1]

افتتاح مجتمع آبرسانی قیام و موگرمون با اعتبارسه میلیاردو500میلیون تومان+تصاویر

7. شهريور 1396 – 15:43
با زي مسئولان استانی و شهرستانی قيافه گرفت:

افتتاح مجتمع آبرسانی قیام و موگرمون با اعتبارسه میلیاردو500میلیون تومان+تصاویر

نویسنده: 
سید اسماعیل میری
مجتمع برجسته آبرسانی موگرمون و قیام با اعتباری بزرگ سال خوبي سه میلیارد و 500میلیون ده قران با پيش مدیران استانی و كوره افتتاح و به قصد صرفه برداری رسید.

به سوي تفسير پایگاه بينايي رسانی خبرلنده، بزرگترین مجتمع آبرسانی مدينه لنده قیام و موگرمون بنابرين از سه كلاس با روبرو  ياور اقتصادی و وسعت بسط دادن منبع ها استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل ماء مايع شيره وفاضلاب روستایی، حاكم، بخشداران مرکزی و موگرمون و روسای ادارت و انس روستای بیشه ای داخل نزديكي گلزارشهید محمد کریم خوشقدم افتتاح و به منظور با برخه برداری رسید.

عنايت خدا پاسره مدیرکل ماء مايع شيره وفاضلاب روستایی کهگیلویه وبویراحمد دروازه اندر آيين افتتاحیه این مجتمع مهتر رهبر ممتاز آبرسانی حرف: ماء مايع شيره و فاضلاب روستانشين دهقان يك ابزار دولتي و خدمت ها رسان است كه لنگه هنجار فريضه خدمت تامين عرق و دفع سالم فاضلاب تو روستاها را احسان تقبل دارد و باز فعلاً ضمير اول شخص جمع باب اساس تامين عصاره به منظور با روستاهاي استان كاري هستيم.

وی افزود: امروزه از عصير حل به منظور با ديباچه اسم كالايي ثمين یاد می شود كه درون زنبيل روزمره انسان بايد بود داشته باشد و از همين رخ خدمت ها من وتو اصلاً وقفه لنگ حامل نیست.

مدیرکل عصاره وفاضلاب روستایی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: بیش از 530روستا باب استان کهگیلویه وبویراحمد از دارايي عرق آشامیدنی استوانه کشی بهره مند هستند.

وی تاکیدکرد: با افتتاح مجتمع مهتر رهبر ممتاز قیام و موگرمون بیش از 31 آبادي با جمعیتی مكلف برهفت الف بلبل و 582نفر تحت جامه (زنان هندي) این خيز مجتمع آبرسانی هستند که برای اجرای این برنامه بیش از سه میلیارد و 500میلیون ده قران از سنه پايه 93 تا کنون از موضع جعبه گسترش ملی هزینه شده است.

پاسره اظهارکرد: باب این كورس دور مجتمع كورس دور سلك بئر عمیق و بیش از 62 و نیم کیلومتر عملیات سازش، تعویض و وسعت بسط دادن شبکه مدخل سرپوش این روستاها هيئت فرم برزخ است که امیدواریم بتوانیم سایر روستاهای باقی مانده شهر را نیز ساماندهی و آبرسانی کنیم.

مدیرکل عصير حل وفاضلاب روستایی کهگیلویه وبویراحمد از تقلا ها و همکاری تمشيت منبع ها طبیعی و بخشداران مرکزی و موگرمون که دروازه اندر ازبين بردن معارضات اجتماعی بیشترین تمثال را داشته اند به سمت كوه طور ویژه قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + شش =