پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

0

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه بهتر است ؟

 

برای ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه هر انچه نیاز دارید را به صورت موثق و به روزتر از همه جا بیان کنیم.

 

چرا موسسه حقوقی گلوبال کادرو:

 

برای دانستن دلایل اینکه چرا باید موسسه حقوقی گلوبال کادرو و شهر استانبول اولین انتخاب شما برای ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه میباشد، با ما همراه باشید.

اشتباه نکنید! کار ما در گلوبال کادرو، همسریابی نیست. ما صرفا یک موسسه حقوقی ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه هستیم.

دفتر مرکزی گلوبال کادرو در شیشلی استانبول- دفاتر دیگر در منطقه بیلیکدزو استانبول، تهران و زوریخ و کپنهاک و دفتر مرکز تهران این موسسه بسیار فعال جهت ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه می باشد و همه روزه مورد مراجعه هموطنان ایرانی جهت تشکیل پرونده و همچنین امکان پرداخت هزینه در ایران و عقد قرارداد رسمی می باشد.

 

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

 

موسسه حقوقی مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو که بصورت قانونی در ایران و ترکیه ثبت شده و فعالیت دارد، موسسه ای چند منظوره بوده و سابقه ای طولانی در زمینه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه برای ایرانیان در ترکیه دارد. دفتر مرکزی موسسه حقوقی گلوبال کادرو در شهر استانبول واقع شده است.

همانگونه که از نام موسسه گلوبال کادرو مشخص است، موسسه ای بین المللی است که برای اداره هر حوزه از افراد بومی آن کشور استفاده می کنند. به عنوان مثال در موضوعات کاری این موسسه از جمله ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه یا اقامت یا خرید ملک و غیره، برای ایرانیان از افرادی ایرانی، برای کشورهای انگلیسی زبان از افراد انگلیسی زبان و برای کشورهای عرب زبان افرادی از کشورهای عربی کمک گرفته می شود. همنی امر سبب شده است که در این موسسه خدمات جهانی و با رویکردی محلی عرضه شود. زیرا وقتی مشاور و مسئول پرونده شما هموطن خودتان است قطعا برقرار کردن ارتباط با شما بهتر و پیشرفت کارتان مثمرثمرتر خواهد بود.

 

برای ثبت ازدواج در ترکیه با چه مشکلاتی روبرو خواهید بود :

 

معضل ترجمه

نخستین مشکلی که برای ثبت ازدواج در ترکیه با آن روبرو می شوید ترجمه مدارک است. ترجمه مدارک شما از اساسی ترین مراحلی است که ممکن است پروسه ازدواج شما را با مشکل مواجه کند. زیرا مترجم مدارک ازدواج می بایست با سلایق شهرداری ها آشنا باشد. با فرآیندهای قانونی تایید رسمی ازدواج در ایران و ترکیه آشنا باشد تا بتواند مدارک را به درستی ارائه نماید. موسسه حقوقی گلوبال کادرو از در این زمینه نیز بی همتا است.

 

مدارک رسمی ازدواج در ترکیه

ثبت ازدواج در ترکیه

 

مترجمین صاحب امضا ما در دفتر استانبول هر هفته حداقل مدارک مربوط به 4 زوج را ترجمه کرده و به ثبت می رسانند و کاملا با چگونگی و ریزه کاری های ترجمه مدارک ازدواج آشنا هستند. به همین دلیل فردی که ترجمه مدراک شما را بر عهده دارد، نقش مهمی در سرعت و دقت کار ثبت ازدواج شما خواهند داشت که موسسه گلوبال کادرو در این کار نیز زبانزد است.

مدارکی که با توجه به نظر کارشناس پرونده شما لازم است در ترکیه ترجمه شود، توسط مترجمین خبره دارالترجمه گلوبال کادرو دقیقا مطابق با قواعد و مقررات و سلیقه شهرداری ها ترجمه شده و همانطور که در تصویر فوق می بینید برخلاف موسسات واسطه گر، تمامی مدارک توسط موسسه گلوبال کادرو مهر و امضا می شود.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت جهت ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه مراجعه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =