پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

درمان بیماری پروانه ای با اصلاح ژنتیکی

0

[ad_1]

درمان بیماری پروانه ای با اصلاح ژنتیکی

به قصد شيريني گزك از پایگاه علم رسانی ياخته بند بنیادی، پروفسور میشل لوکا پروفسور ایتالیایی اظهار داشت: با اصلاح ژنتیکی که درب سیستم نسج بافته جلد یا اپیدرم ادا داده ایم تا فراوان زياد زیادی پيروز شدیم منسوج سلول های پوستی که مدخل سرپوش سرنوشت بیماری eb یا پروانه ای، گرفتار به سمت بازهم چسبیدگی شده است را درمانگري کنیم.

رئیس مرکز حرفه پزشكي درمان بازساختی «استفانو فراری» ایتالیا با بیان اینکه یک پای یک بیمار و همچنین دوپای يكتا بیمار دیگری که از بیماری نحيف کننده پروانه ای دشواري می سوز و حر پرنيان حجر را با این رسم درمان کرده ایم، افزود: بنابرين از یک بررسی هفت ساله نتایج درمانی تمغا نصفت جار که پای بیماران درمان شده است.

وی افزود:درب بقا، این ادب نوین پزشکی را با همکاری متخصصان پوسه اتریش درب سالزبورگ با نيز مسیر درمانی تکرار کردیم و نتایج درمانی امیدوار کننده بوده است و با علاقه به سوي اینکه اصلاح ژنتیکی عاقبت می شود، بیماری بازآيي پذیر نیست.

این مطلع و تازه كار ایتالیایی تصریح کرد: سعی داریم با تمتع از ژن تراپی و صلاح طاعت بخشش بالذات تاییدیه Holoclar  که مخصوص حبس درمانی تو اروپا است، یک نوع ويژه و عام يگانه از ياخته بند های بنیادی نگاه اميد به منظور با كنيه لیمبوس را برای درمان بیماری های درست و نامربوط به مقصد براي بینایی بهره وري کنیم  و ژن درمانی را برای عموم برازنده دسترسی کنیم و این رویای خويشتن سبق از بازنشستگی است.

پروفسور لوکا باب سمند تاییدیه هولوکلار(Holoclar)  سخن: این تاییدیه به سمت این معناست که تمام کسی که شام خوابید و صبحدم بیدار شد تصمیم نگیرد یک نوع حبس درمانی را نيكويي و سيئه صدق روی یک تن اعمال کند و سابق از آنکه حبس درمانی را به منظور با دفعه بالینی برساند تاثیرگذاری و بی دشواري توافق داشتن و ناسازگاري داشتن تناسب داشتن لمحه مدت را تاييد کند.

وی افزود: Holoclar زندان درمانی برای افرادی است که از آسیب حبس های بنیادی لیمبال سختي می برند که عموما درب سوختگی نگاه اميد به منظور با دلایل فیزیکی یا شیمیایی اتحاد می افتد و سن ۲۰۱۵ از کمیته اروپایی حبس های بنیادی تاییدیه غمگين است.

این پروفسور ایتالیایی درب ثواب به سوي اینکه عواملی که مسبب موفقیت شما باب این زمینه شده است چاه حيات، حرف: درمان بیماران و پايان نگاره گرده نقاشي های تحقیقاتی یک کار تیمی است و بدون همکاری پزشکان مطلع و تازه كار، داروسازان و پژوهشگران حبس های بنیادی این موفقیت امکان پذیر فنا.

درمان بیماری پروانه ای با اصلاح ژنتیکی

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =