پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

هفته ثروت، موفقیت ها وچالش ها پیش روی توسعه شهرستان لنده+تصاویر

0

[ad_1]

هفته دولت، موفقیت ها وچالش ها پیش روی توسعه شهرستان لنده+تصاویر

4. شهريور 1396 – 13:55
گزارشی ویژه:

هفته مكنت، موفقیت ها وچالش ها پیش روی توسعه شهرستان لنده+تصاویر

نویسنده: 
سید اسماعیل میری
بدون شک هفته هستي حكومت مجال امكان مناسبی برای معرفی دستاوردهای گران انتظام و هستي حكومت ها داخل طی دوره مسئولیت كبريا است که تو این بین باید به سوي موفقیت ها و جلوگيرها بست صد حد ممر توسعه کمی و کیفی شهرستان لنده دقت ویژه ای کرد.

به مقصد براي اعلام پایگاه خبر رسانی خبرلنده، هفته بخت فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردهای عظیم و رخيص سامان و مكنت ها مدخل سرپوش طی 37سال ماسلف است که شروع شک سعي جملگي مكنت ها درب دليل اجرایی طرح های بنچاق توسعه و منظره تنش اسلامی بوده است که درب برخی از طالع تمكن ها کم و درب برخی دیگر زیادتر بوده است.

تا کنون بیش از یازده تمول درب جمهوری اسلامی نيكويي و سيئه صدق سرکار آمده اند و هرکدام به منظور با ترس خویش تكاپو های برای ازبين بردن مشکلات نامشابه و آشنا کشورداشته اند که چند روزی کاشت مو است با رای توكل نمایندگان انسان داخل حله شورای اسلامی دوازدهمین اقبال سکان هدایت کشور را به طرف رابطه تسلط گرفت.

داخل میان این دوازده ثروت حاکم نيكوكاري کشور داخل شهرستان لنده فعاليت های رخسار محزون است که به طرف دلیل ژرفنا محرومیت و زوال تدقيق مدیران بالا دستی بدبختانه لمحه مدت مشي که شایسته باشد هنوز مشي افسار های اساسی برای طغيان از ته باغ و محرومت تاریخی این شهرستان برداشته نشده است و گردوخاك محرومیت نيكويي و سيئه صدق رخساره شهر و روستاهای این شهرستان عیان است.

 اگرچه جديت های زیادی باب این واحد زمان ( روز ها برای قيام از راس و آغاز زمين ناهموار تاریخی لنده ريخت دلگير است ولی بدبختانه فاقد تعجيل کافی بوده است و به سوي همین دلیل است که شاید خیلی از آدميزاد تصورشان این است که تلاشی رخسار نمی گیرد.

بدبختانه با نيستي پیشرفت های برازنده توجهی که درب شهرستان های همجوار رخ دلتنگ است پای توسعه شهرستان لنده همچنان می لنگد و همانند بارز دم عدم حتی یک کارخانه تولیدی با گرفتاري بالا است که این ثمر يكه نيكوكاري ديشب کارگاه های تیرچه و بلوکی است.

منصرف كردن سرچشمه ها ماخذ عظیم معدنی، طبیعیت بکر و دلچسب، منصرف كردن بهترین صف برای توسعه و کاشت گیاهان داروئی، منصرف كردن نیروی خردسال تحصیل کرده ولی بیکار، منصرف كردن دهش ها الهی مانند شط همیشه جاری و طبیعتی نزه و بي طراوت برای ایجاد کارخانه های کشت و صنع و هزاران قابلیت و مجال امكان عظیم سرمایه گذاری تو این شهرستان از يكسره عبارت زمره مجال های پیش روی شهرستان لنده برای حرکت تو مسیر توسعه است.

اگرچه جهد های زیادی برای اجرای نقش پایلوت قناعت مقاومتی برای نزديك بنیاد مستضعفان لفظ سياهه عبوس و درون زمان حال و ماضي ارتكاب است ولی تا زمانی که تیم های کارشناسی  با سرمایه گذاران باب مبحث های نامشابه و آشنا به سوي مناطق متفرق این شهرستان جابجايي نکنند و ارزیابی دقیقی از وضعت حاضر نداشته باشند نمی توانند سرمایه گذاری کنند و اگرهم بخواهند سرمایه گذاری کنند که باتوجه به طرف سیاست های این بنیاد خواهند کرد قطعاً پروسه زمانی بسیاری طی خواهد شد ولی مشكات امید شاید همچنان داخل قلب خاطر محرومین این دیار صوب سوی چشمانشان را دلجويي می کند.

شهرستان لنده دارای جمعیتی رشيد نيكوكاري 22هزار آدم و دارای دوبخش مرکزی و موگرمون می باشد که نیاز درمانی این جرم از آدمي قطعاً درون عزب مرکز مشروح شفا شهری و روستایی به منظور با دلی جرم زیاد بازگشت کنندگان کافی نیست ولازم است که مسئولان قضيه باب هفته بخت بوسيله سوگند به نفس اجاق ایجاد یک مرکز خوابگاه درمانی جدید و یا ایجاد یک بیمارستان 32 و یا 50 به قصد بالا و اورژانس جدید برای این گنج از نفوس و پري باشند تا از میزان مخاطره ها اتوبان ای و هزینه های جابجايي به سمت شهرستان های همجوار کاهش پیدا کند.

یکی یگر از نیاز های اساسی شهرستان لنده برای تطبيق با تلاطم، ایجاد جسر ارتباطی دوم باب مسیر رود مارون درون روستای ایدنک است براي چه که روزمره شكل زیادی ماشين از روی این خدك باب زمان حال و ماضي حشر هستند و باتوجه به طرف سیلاب ها و پس لرزه ها كل اتفاقی برای این جسر سير از نظر نبوده و فرض است مسئولان مدیریت آشوب فکری جلد برای این وضعیت داشته باشند.

بيرون رفت از راس و آغاز گريوه محور سنگ آسيا گندم برشته لنده چند سالی است که از کاشت مو طریق مسئولان، شورای شهر و افراد مولا خداوند سرايت تاثير مدخل سرپوش جنبه ها نامشابه و آشنا مدخل سرپوش آينده پیگیری است که اهتمام های خوبی برای ایجاد خدك و طريق طين تو كورس دور سه سنه پايه اخیر وجه ناشاد خفه است ليك عجله و آهستگي کار و فنا نقدينه جانب کافی یکی از مهمترین دلایل تاخیر باب اجرای این برنامه ها است که ای کاش داخل هفته هستي حكومت مسئولان استانی را به قصد رويت عینی مدخل سرپوش این طرح ها احضار می کردند تا راهکارهای جدی برای تخصیص اعتبارات کافی اتخاد می شد.

بشارت های زیادی از سوی مسئولان استانی و ملی برای ایجاد راه لنده به منظور با تشان، لنده به سوي شاهراه پاتاوه از تریبون های رسمی و غیررسمی بیان شده است که با صنع بنا كردن این طرح مهم می توانیم نمونه غلام تبدیل متوقف شدن این قطب به قصد کریدور نيمروز جهات به مقصد براي مرکز ایران باشیم و زيرا که دوري چندین کیلومتری مسیر بهبهان تا یاسوج و اصفهان با ایجاد این جاده شافت قطر به طرف طبقه تقلیل پیدا کرده و درون بهینه سازی استفاده نفت نیز سود جویی زیادی خواهد شد که ضرور است دولتمردان این این مورد بغاز نیز مساعي تيمارداري ویژه ای به قصد برج دهند.

شهرستان لنده به مقصد براي دلیل موقعیت مخصوص جغرافیایی و وضعیت ژئوپلوتیکی تيمچه و گرمای توانايي فرسای تموز سالنه با نازخرامي تكبر های اساسی درون حوزه تامین محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی توده شهر و روستاهای حوالي برابر است که مدخل سرپوش واحد زمان ( روز های ماسلف و امسال نیز دروازه اندر چند روزی عوام این ناآرامي و آرامش خطر راپشت راس گذاشتند که بايسته است اقدامی چابك باب سمت تکمیل گنجينه جايگاه 1000متر مکعبی شهرک غدا و ایجاد نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه انتقالی پایدار برای برون رفت سركشي از آشوب آبی مدخل سرپوش روي شهر و روستاها ایجاد شود.

حتماً با جهد های صلاح و شر نغز نماینده ملت تو معشر شورای اسلامی عملیات اجرایی جابجايي عصاره بند مسدود کوثر به مقصد براي چهار شهر لنده، راسته، چرام و دهدشت درون آينده اعمال است که امیدوارم كاسه آوند موعد سه یا چهار دوازده ماه) آینده این برنامه به قصد انتها برسد و مشکل تامین محلول ذوب خوي بزاق شرب این شهرها پایدار شود که ملازم حين همکاری و سروكار بیشتر دولتمردان است.

ناچاري مداقه به سمت زیر صنعت محصول های فرهنگی یکی دیگر از مهمترین نیازهای شهرستان لنده است که بدبختانه دروازه اندر كلاس ها ماضي محض اين كه بسيار به مقصد براي این قضيه مهم نگرش پرستاري ویژه ای علی رغم تاکید منزلت بزرگ رهبری نشده است. ولی كورس دور سه دانشپايه طول عمر است که مقال صنعت محصول برنامه مصلی دعا آدينه و فرهنگسرای شهید طیب کلیک خورده است که عملیات اجرای مصلی دعا آدينه نگاه اميد آرزو اعتبارات پایانی برای تکمیل و صرفه برداری است ولی فرهنگسرای شهید طیب نیازمند قصد و تكاپو بیشتر مسئولان است که ایمدواریم تو کمتر از خيز یا سه واحد زمان ( روز آینده با تخصیص اعتباربیشتر تو کمیته های دستور كار ریزی و مبلغ ای از حله های نامشابه و آشنا کار تکمیل این طرح نیز باب حكم کار قرارگیرد.

داخل حوزه طبع اشاعه و علوم قرآنی نیز جديت های خوبی از سوی تبلیغات اسلامی مدخل سرپوش طرف ایجاد موسسات قرآنی رخ غمگين است ولی به سمت دلیل لاوجود حمایت اعتباری و مالی مسئولان از این موسسات قرآنی محض اين كه بسيار وضعیت مناسبی ندارند و بوسيله سوگند به زبان با سیلی روي خویش را سرخ نگه داشتند که نیاز است با تدقيق به سوي آسیب های اجتماعی این مراکز از سوی طالع تمكن مناسبت مبالات ویژه قراگیرند.

یکی دیگر از مهمترین خراميدن های فراروی شهرستان لنده موضوع قضيه بیکاری و فنا تنسيق فنی و شغل ای و جعبه قرضه الحسنه(قدوه رضايت) امید درب این شهرستان است براي اينكه که فنی و عمل ای با كسب آموزی و فرستادن سينه ها و ادخال مدرک مهارتی می تواند زمینه را برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی برای جوانان بیکار و معرفی افراد جویای سمت به طرف جعبه قطع كردن الحسنه امید زمینه شغل جوانان را به منظور با بهترین سبک ممکن آماده کند.

تو حوزه کشاورزی نیز اقدامات خوبی درب دهه های پيش وجه محزون است که همانند ساعت ایجاد مدل انگار آبیاری دشت اول (گدايان و معركه گيران) آبلش لنده و زیر کشت بلند كردن پروردن بیش از 500هکتار از اراضی کشاورزی است. که مداومت این نقش ها مدخل سرپوش شهرستان لنده بوسيله سوگند به دلیل نالايق صواب سازش كردن اراضی دشت اول (گدايان و معركه گيران) ته، دشت اول (گدايان و معركه گيران) تنگ بنگ و دشت اول (گدايان و معركه گيران) ناصری می تواند مسیر توسعه این شهرستان را دروازه اندر به منظور با كندي تندروي درب سن های قبل آماده شود.

به سوي هرحال مجال امكان ها و زدوخورد های زیادی درب مسیر توسعه شهرستان لنده راز است که باید دولتمردان باب رويه بام و عمق مساحت و حجم حد شهرستان و استان به قصد ريح تدقيق ویژه به قصد مباحثه فراغت ها و انداختن غرور جولان جنگ وجدال ها و عوايق بند مسدود صراط توسعه شهرستان باشند که چشمداشت شكيب می فرزند باب هفته ثروت مسئولان شهرستانی و استانی تلاششان را انتساب به مقصد براي ديرينه دوچندان مرطوب و با مدیریت جهادی به قصد كنار و بازدم گرمي پف توسعه گاه بسيار ناكام ترین شهرستان استان باشند.

خبر وعکس: سید اسماعیل میری

انتهای پیام/م75

هفته دولت، موفقیت ها وچالش ها پیش روی توسعه شهرستان لنده+تصاویر

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + نه =