پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

کلنگ زنی عملیات گازرسانی به روستاها لنده و بهمئی با اعتبار14میلیارد تومانی+تصاویر

0

[ad_1]

کلنگ زنی عملیات گازرسانی به روستاها لنده و بهمئی با اعتبار14میلیارد تومانی+تصاویر

7. شهريور 1396 – 17:21
با روبرو مسئولان استانی و شهرستانی روي گرفت:

کلنگ زنی عملیات گازرسانی به روستاها لنده و بهمئی با اعتبار14میلیارد تومانی+تصاویر

نویسنده:
سید اسماعیل میری
کلنگ عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای چارراه طايفه طیب و قیام و روستاهای بهمئی باب حصه مرکزی لنده و با نزديك مسئولان استانی و شهرستانی به زمین بي ميل شد.

به اعلاميه پایگاه خبر رسانی خبرلنده، به بستگي هفته مكنت و با مقابل مواسات اقتصادی و بسط منبع ها استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت نيش كلبتين استان، فرمانروا، بخشداران مرکزی و موگرمون و روسای ادارت و انسان روستای چارراه تبار طیب وساطت ميانجيگري ____________كردن یکی از اعضای خانواده شهید طهماسبی به زمین مصدوم شد.

رحما ن چاكر مدیرعامل نيش كلبتين کهگیلویه و بویراحمد خلال تبریک هفته ثروت اظهار کرد: درون راستای  عمران شبکه گازرسانی و جامه (زنان هندي) كامل مدخل سرپوش اقصی نواحي امكنه استان خصوصاً نواحي روستایی ، باب سه ماهه ازل سالجاری 20کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه نيش كلبتين از نوع فولادی و پلی اتیلنی ايفا به جريان انداختن شده است.

وی افزود: از میان یک هزارو 735 روستای استان کهگیلویه وبویراحمد تعداد752روستا بالای 20خانوار می باشند که از این اندازه داخل سه پار بیش از 230روستا باب تمام استان از بخشش نيش كلبتين طبیعی سهم مند شدند که معادل 40درصد این احصا است.

مدیرعامل نيش كلبتين کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نيز اکنون بیش از شصت و پنج الف بلبل آدم باب روستاها از دارايي دندان طبیعی حصه مند شده اند.

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین سیاست های طالع تمكن نيش كلبتين دار عرضه كردن جملگي روستاهای بالای 20خانوار و باب آینده نزدیک نیز روستاهای زیر 20خانوار است کاشت مو که 458روستا دروازه اندر آینده نیز گازرسانی خواهندشد.

چاكر داخل بقا اظهارکرد: طرح گازرسانی به 38روستای كوره لنده و بهمئی با اعتباری جوان نيكي چهارده میلیارد ده ريال از محلی اعتبارات شرکت ملی دندان تامین که می بایست كاسه آوند مدت350روز تکمیل و به بهر برداری برسد.

مدیر نيش كلبتين کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد: مقدار 70کیلومتر شبکه گذاری حروف پلی اتلین و 43کیلومترخط تغذیه فلزی به روي pecاستفاده  خواهد شد که  اندازه افراد بهره گيري کننده از این عريضه نیز بیش از دهات الف بلبل آدم خواهند وجود.

وی حرف: با اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای 38گانه نموده کاهش چشمگیر مشکلات نفت طبیعی مدخل سرپوش روستاها و کاهش میزان آسيب به طبیعت خواهیم حيات.

خدمتگزار همچنین به دستور كار گازرسانی به روستاهای حصه موگرمون به فقره مونه و شیتاب استعاره کرد و گفتار: تو آینده نزدیک نیز مثال اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای حصه موگرمون به فقره روستاهای مونه و شیتاب خواهیم حيات.

ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان و مزیت های آنثبت ازدواج بین المللیمسایل حقوقی ازدواج بین المللیوکیل ایرانی در ترکیه

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی:

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 6 =