پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

تروما به چهره فرزند خود را: پرش ER و به طور مستقیم به جراح پلاستیک صورت

0

 تروما به کودک خود است که اغلب پس از سانحه بیشتر برای شما، پدر و مادر، از برای کودک است. در طول 20 سال من به عنوان یک جراح پلاستیک صورت، من هر نوع ضربه به صورت به کودکان دیده می شود. من را دیده اند کاهش شدید از طریق پوست به استخوان. من بینی قطعه قطعه در حوادث وسایل نقلیه موتوری باز را دیده اند. من حمله گاو نر گودال توسط سگ خانواده که له کل گونه دیده می شود. من فک شکستگی استخوان ها و گونه ها به لت و پار را دیده اند. در هر مورد، پدر و مادر دچار آسیب های روانی شده است به همان اندازه و اغلب بیش از کودک است.

حوادث دوران کودکی اغلب توسط کودک در آن زمان آنها نوجوانان فراموش شده است.

اگر اسکار قبل از سن 8 رخ می دهد، کودک با اسکار به عنوان بخشی از آنها بالغ. آنها آن را بدشکلی، اما تنها بخشی از آنها را در نظر بگیرند. برای پدر و مادر، از سوی دیگر، زخم می تواند یک یادآوری از این رویداد برای همیشه. پدر و مادر همیشه احساس گناه برای آسیب، حتی اگر آنها به حال هیچ ظرفیت آن جلوگیری کنند. به عنوان مثال، یک برش عمیق که در مدرسه رخ می دهد به طور کامل از کنترل پدر و مادر. با این حال، اگر نتایج برش در یک اسکار، پس از آن پدر و مادر خرج می کند سال دوم حدس زدن خود را دارند. “چرا با خودم فرزند من به اتاق اورژانس به جای یک جراح پلاستیک؟” اغلب توسط پدر و مادر برای سال آمده است.

اجازه دهید در برش مشترک است که کودکان دریافت کنید: پارگی از طریق پوست چانه و یا پیشانی. این کاهش اغلب یک مقدار عادلانه خونریزی، به طوری که آنها ترسناک به پدر و مادر و پرستار مدرسه می باشد. جالب توجه است، آنها را بسیار در زمان آسیب صدمه دیده است، به طوری که کودک ممکن است بسیار آرام تر از بزرگسالان در اطراف او. اگر برش از طریق پوست تنها، و سپس سفر به ER خواهد همواره در پوست منجر به چسب با جراح پلاستیک مشورت بسته شده است. حتی اگر برش از طریق لایه های عمیق تر، به نام فاسیا، بسیاری از پزشکان ER برخی از بخیه عمیق در خود قرار داده و سپس چسب پوست بسته شده است.

به نظر من، این درمان منجر به زخم که گسترده تر و افسرده تر از آنها نیاز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شش =