پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

غیر قابل پیش بینی جراحی زیبایی بینی ویرایشهای

0

تکنیک های جراحی به طور پیوسته در جراحی زیبایی بینی بیش از 20 سال گذشته بهبود یافته است. پس چرا نتایج در جراحی بازنگری رینوپلاستی غیر قابل پیش بینی. نرخ گزارش ادبیات تجدید نظر تا 50٪ پس از یک بیمار یک جراحی بازنگری رینوپلاستی. به این معنا که، اگر یک جراح می بیند یک بیمار است که یکی از جراحی زیبایی بینی توسط جراح به حال یکی دیگر، و سپس اصلاح که جراحی زیبایی بینی، او در خطر داشتن یک نتیجه نامطلوب در 50٪ موارد خود (توجه: نرخ تجدید نظر دکتر CONSTANTINIDES است 15٪ در این سناریو، بهتر از 50٪ اما قطعا نه 0٪). چرا، با وجود تمام پیشرفت های ما در تکنیک های جراحی زیبایی بینی شده، تجدید نظر هنوز هم غیر قابل پیش بینی. پاسخ، در تمام راه حل های به پیچیده، مسائل چند مرحله، چند عاملی است.

بسیاری از نظریه ما در چگونه به کنترل نتایج جراحی زیبایی بینی نهفته در افزایش ثبات چارچوب بینی برای مقابله با نیروهای انقباض در طول درمان.

rhinoplasties قدیمی قبل از سال 1990 انجام معمولا بر از بین بردن غضروف افزایش تعریف بینی متکی بود. متاسفانه این مسائل کاربردی با پشتیبانی هوایی و مسائل آرایشی و بهداشتی با بیش از جوانه و بیش از چرخش نوک ایجاد شده است. سال 1990 را به ارمغان آورد افزایش آگاهی از دریچه بینی به عنوان یک ساختار مهم برای حفظ، ایجاد انگیزه ای برای حذف کمتر و توجه به چگونه کاهش برآمدگی منفی شیر است. (دکتر CONSTANTINIDES منتشر شده برخی از اولین کار بر روی نتایج عملکردی از جراحی زیبایی بینی.) در همان زمان، روشهای نگهداری غضروف به طور گسترده ای استفاده می شود، که در آن بخیه غضروف نوک تغییر ایجاد پالایش به جای excisions.

موارد بازنگری رینوپلاستی اغلب از منابع دیگر، زمانی که غضروف سپتوم قابل استفاده شده بود در حین عمل جراحی قبلی حذف نیاز غضروف. غضروف گوش تنها منبع برای سال های بسیاری بوده است. در مواد مصنوعی در سال 1990 در vogues شد. Medpore و گورتکس به طور فزاینده مورد استفاده قرار گرفت برای بازسازی پل ها و اضافه کردن پشتیبانی برای نوک. عفونت مزمن و اکستروژن خطر بودند، اما اغلب جایگزین بهتر وجود دارد. غضروف دنده تکنیک های پیوند در نهایت تکامل یافته به اندازه کافی برای اضافه کردن این عنوان جایگزین های ممکن در جراحی بازنگری رینوپلاستی، به طوری که امروز آنها شامل یک عامل اصلی به هنگام انتخاب بهترین گزینه ترمیمی در تجدید نظر در نظر گرفته شود. با این

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 3 =