پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

نوامبر خبرنامه تعطیلات شادتر فروش

0
امروز پا سخ برای یک قرار ملاقات برای بوتاکس و فیلر فروش ما، تمدید تا 2014 دسامبر 12 به دلیل تقاضای بالا.

دکتر CONSTANTINIDES در Coquimbo، شیلی این هفته است که در مورد جراحی زیبایی بینی صحبت می کنند، به عنوان مهمان از شیلی گوش و حلق جامعه در نشست سالانه خود را. دکتر CONSTANTINIDES صحبت خواهد کرد در مورد:

“ضسد غضروف در جراحی زیبایی بینی: استفاده از و عوارض”

– دکتر CONSTANTINIDES یک کاربر اولیه از غضروف خرد در جراحی زیبایی بینی برای افزایش پشتی بود. او ترفندها و نتایج این روش، و عوارض و چگونه آنها را اصلاح مورد بحث است.

“مدیریت بینی Alae: کاهش پایه و الار انقباض”

– دکتر CONSTANTINIDES یک متخصص در کاهش پایه آلار در نوشتن یکی از چند مقاله علمی در نگاه پیامدهای طولانی مدت است. او همچنین در جمع آلار و چگونه منتشر شده به آن بهترین تصحیح بسته به میزان انقباض و در آن است.

“تنظیم تمایل از ساق پا جانبی”

– دکتر CONSTANTINIDES یک راه جدید برای بهبود موقعیت ساق پا جانبی را اختراع کرده است. او به این و دیگر راه هایی برای رسیدن به نتیجه مشابه مورد بحث است.

“قدم زنی با تبختر پیوند مرده است: پروجکشن نکته و تثبیت با استفاده از شیار زبان در”

– دکتر CONSTANTINIDES صحبت خواهد کرد که چگونه برای ایجاد ثبات نوک بیش از ده سال گذشته تغییر کرده است، و آنچه را بهترین راه هستند تا مطمئن شوید که نوک در طول زمان پایدار همچنان ادامه دارد.

“سردرگمی، سپس وضوح در عملکرد جراحی زیبایی بینی

دکتر CONSTANTINIDES گسترده در انسداد بینی جراحی زیبایی بینی قبل و بعد از منتشر کرده است. او بحث در مورد ساخت تشخیص درست و چگونه برای اصلاح انسداد بینی اگر آن را پس از جراحی زیبایی بینی رخ می دهد.

دکتر CONSTANTINIDES می نویسد:

“سفر من با سفر به شهرستانها خواهر وینا دل مار و Valparaiso، در سواحل اقیانوس آرام در حدود 80 کیلومتر از پایتخت سانتیاگو آغاز شد. وقتی که من حدود 10 سال، و سپس دوباره وقتی که من 15 بود، من صرف کل از 9 ماه در وینا دل مار بود این آغاز قرار گرفتن در معرض اسپانیایی من بود، و من آن را از طریق مطالعات کارشناسی من در دانشگاه براون ادامه داد. 40 سال بعد، من فرصت برای بازگشت و ببینید چه می توانم به یاد داشته باشید داشته باشد. این شهرستان دارای البته منفجر شد بیش از آن زمان، با ساختمان های آپارتمانی که در آن بلند ساخته شده استفاده می شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.