پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

چه کسی می گوید شما می توانید با یک دست انداز پس از یک کار بینی قرار داده نشده تماس؟

0

 من یک عمل عجیب و غریب و منحصر به فرد داشته باشد. بیمارانی که جراحی زیبایی بینی قبلی داشته اند و نتایج خود را دوست ندارد به من می آیند به بینی خود را ثابت. این کار چالش برانگیز است. یکی از چیزهایی که رایج ترین من از بیماران من شنیدن است، “دکتر، من آرزو می کنم من فقط می تواند به بازگشت به آنچه که من قبل از عمل بود!”

اغلب، این نه تنها می تواند انجام شود.

.اما یک چیز که من می توانم انجام دهید این است بازگرداندن پل بیمار است. یکی از شایع ترین شکایات در این است که هم پل خود شده است بیش از حد مدال دیگر. من حتی بیمارانی که پیوند قرار داده شده را بالاتر از پل داشته اند، اما در حال حاضر به شکل کج و یا نامنظم به پل خود را ببینید.

در روزگاران قدیم، من استفاده می شود به استفاده از ایمپلنت های مصنوعی برای بازگرداندن ارتفاع پل. اگر چه من هنوز این کار در بیمارانی که عمل جراحی به حال هرگز، در بیماران مبتلا به تجدید نظر خطر بروز عفونت و اکستروژن (ایمپلنت توسط بدن را رد کرد) بسیار بالا است. بنابراین، امروز راه مورد نظر من از تثبیت این مشکلات است با غضروف تکه پیچیده شده با فاسیا تمپورال. این روش همچنین به عنوان یک راه جدیدتر اما بی خطر به منظور بهبود ارتفاع پل و بی نظمی شناخته شده است. فاسیا تمپورال پوشش عضله تمپورال، عضله در معبد که زمانها در هنگام جویدن است. من بیش از 100 مانند گرافت برداشت و یک بیمار به حال هرگز مشکل پس از آن با جویدن یا با درد است. ترفند این است که برداشت یک قطعه به اندازه کافی بزرگ فاسیا به طوری که می توان آن را در اطراف یک حجم غضروف خرد نورد. و به ترک اسکار نامرئی. امروز، من می توانید این همه در کمتر از 30 دقیقه در طول عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهد.

قطعه دوم از پیوند سفارشی ساخته شده است که من را غضروف تکه است. من آموخته اند که غضروف باید بیش از 2 میلی متر در اندازه خرد شود بسیار کوچک، با هر یک از مکعب از غضروف کمتر است. این خسته کننده است، اما لازم به نتیجه نهایی صاف به پل بینی. پوست از روی پل نازک است، بنابراین هر قطعه تکه هستند که بزرگتر می تواند به عنوان یک الگوی سنگ فرش نشان می دهد، حتی با فاسیا تمپورال

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + شش =