پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

انواع یخچال فریزر

0

یخچال و فریز دوقلو

یخچال و فریزر های دوقلو در ظاهر بسیار شبیه به یخچال های ساید با ساید هستند، اگر خانواده ای پر جمعیت دارید انتخاب این مدل از یخچال و فریزر ها برای شما بهترین گزینه است.

مزایا و معایب یخچال و فریزر های دو قلو

مزایا: از مزایای این مدل از یخچال فریزر ایرانی خوب می توانیم به امكان راحت تر و فضای بیشتر برای نگهداری مواد غذایی اشاره كنیم.

معایب: از معایب آن اشغال كردن فضای بیشتر در آشپزخانه است. (در صورتی كه آشپزخانه تان كوچك است این مدل توصیه نمی شود.)

یخچال و فریزر بالا و پایین

در این مدل از یخچال و فریزر ها كه به صورت پایین و بالا طراحی شده اند بر اساس نیاز فرد و عادت شان انتخاب متفاوتی می توانید داشته باشید. بعضی بالا بودن یخچال و پایین بودن فریزر را ترجیح می دهند و بعضی افراد به عكس. نكته مهم در این مدل از یخچال و فریزر ها این است كه بعضی ها به صورت یك اندازه طراحی شده اند و در بعضی موارد یخچال بزرگ تر از فریزر طراحی شده اند.

 

یخچال و فریزر های ساید بای ساید

در بین تمامی یخچال و فریزر های موجود در بازار به جرات می توان گفت در بین خریداران، ساید بای ساید محبوب ترین شان است. بسیار شبیه یخچال و فریزر های دو قلو است، اما نكته مهم در این مدل از یخچال و فریزر ها، بزرگ تر بودن اندازه یخچال نسبت به فریزر است. اندازه توصیه شده برای خرید این مدل از یخچال و فریزر ها 28 فوت است.

مزایا و معایب یخچال و فریزر ساید بای ساید

مزایا: از مزایای این مدل از یخچال و فریزهامی توان به  امكان یخ ساز اتوماتیك و دارا بودن آب سرد كن اشاره کرد .

معایببزرگترین عیب این مدل از یخچال ها جا به جایی سخت در هنگام اساس كشی است.

مزایا و معایب یخچال و فریزر بالا

مزایا: اگر یخچال در بالا تعبیه شده باشد، دسترسی به مواد غذایی آسان تر است و همین امر موجب محبوبیت بیشتر میان خریداران این مدل یخچال و فریزر محسوب می شود. همچنین اگر قیمت یخچال فریزر ایرانی در بالا قرار داشته باشد به دلیل هم سطح بودن با چشم، دسترسی مواد منجمد و اقلام كوچك در آن آسان تر خواهد بود.

معایب: برای برداشتن مواد غذایی در فریزر ممكن است چندین بار در طول روز خم شوید و این كار ممكن است در طولانی مدت مشكل ساز شود.

 

نكات خرید یخچال و فریزر

  1. تعداد نفرات هر خانواده تا حد زیادی تعیین كننده اندازه یخچال و فریزر است. برای خانواده های 3-2 نفره یخچال حداكثر 18 فوت كافی است و برای خانواده های تا تعداد 5 نفره 22 فوت اما اندازه یخچال در نهایت بستگی به میزان نگهداری مواد غذایی هر خانواده بستگی دارد.
  2.  مصرف انرژی از A-G رتبه بندی می شود. میزان مصرف انرژی یخچال و فریزری كه برای خرید انتخاب می كنید بهتر است به انرژی A نزدیك باشد.
  3. یخچال و فریزر های ساید بای ساید نسبت به سایر مدل های  یخچال و فریزر های معمولی برق بیشتری را مصرف می كنند.
  4. بدنه یخچال در مناطق مرطوب احتمال آسیب دیدگی اش بیشتر است بنابر این میزان رطوبت در فضای خانه تان نكته بسیار مهمی است.
  5. قیمت یخچال فریزر های سفید ارزان تر است.
  6. داشتن چرخ در زیر یخچال و فریزر از نكات بسیار مهم است زیرا برای تمیز كردن زیر آن نداشتن چرخ دردسر ساز می شود.
  7. داشتن قابلیت Door In Door در یخچال یكی از مزیت های آن است. درب كوچكی كه بر روی درب یخچال نصب می شود معمولا برای مواد غذایی و یا نوشیدنی كه در طول روز بیشتر از آن استفاده می كنید قابل استفاده است.
  8. داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش نیز از نكات مهم خرید است.

 

یخچال و فریزر درب فرانسوی

یخچال و فریزر های درب فرانسوی (French door) به صورت دو درب در بالا و یك یا دو كشو در قسمت پایین است.

مزایا و معایب یخچال و فریزر های درب فرانسوی

مزایا: از مزیت های این مدل به زیبایی و امكان نگهداری از مواد غذایی می توان اشاره كرد .

معایب: از جمله معایب آن اشغال فضای بیشتر در آشپزخانه و قیمت بالای آن است.

 

بورس خرید انواع یخچال و فریزر

بهتر است برای اطمینان از خرید محصول مورد نظرتان به نمایندگی های اصلی مراجعه كنید تا خیالتان از داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش آن محصول راحت باشد. برای خرید یخچال و فریزر می توانید به خیابان جمهوری و امین حضور به نمایندگی اصلی برند مورد نظر تان مراجعه نمایید.

پر طرفدارترین برندهای یخچال و فریزر

در بازار برند های مختلفی وجود دارد كه یخچال و فریزر تولید می كنند. اعم از ایرانی و خارجی، كه پر طرفدار ترین و مطرح ترین آن ها به شرح ذیل است.

 

لیست قیمت خرید یخچال و فریزر

با توجه به نوع، برند های متفاوت و ابعاد و اندازه متنوع موجود در بازار قیمت یخچال ایرانی و فریزر متفاوت است. در اینجا مدل های مختلف یخچال و فریزر را بر اساس محبوبیت بیشتر مورد بررسی قرار داده ایم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 4 =