پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

برای ثبت ازدواج در ترکیه چکار باید کرد؟

0

 ثبت ازدواج در ترکیه

 

1- مطالعه مطالب این صفحه و تماس با موسسه گلوبال کادرو در تهران یا استانبول و تنظیم وقت جهت مشاوره رایگان اولیه جهت ثبت ازدواج در ترکیه میباشد.

2-ارائه کپی پاسپورتها برای شروع کار و ارسال به مامور عقد شهرداری جهت اخذ وقت بنامتان در روزی که می خواهید در ترکیه باشید.

3-آماده کردن مدارک زیر نظر کارشناس و مترجم رسمی موسسه مهاجرتی گلوبال کادرو در دفتر تهران یا استانبول بصورت آنلاین ، تلفنی یا از طریق واتس آ یا تلگرام یا وایبر

4- هماهنگی و اخذ وقت برای آزمایش پزشکی و اخذ وقت فوری توسط موسسه گلوبال کادرو در شهرداری و حضور در استانبول برای انجام عقد که می تواند بصورت آنلاین از طریق سیستم اینترنتی گلوبال کادرو (که تنها سیستم آنلاین رزرویشن وقت آزمایشگاه و وقت شهرداری در ترکیه برای خارجیان است ) انجام گیرد  .این ویژگی منحصر به فرد موسسه گلوبال کادرو است که قبل از سفر شما به ترکیه وقت آزمایشگاه و شهرداری را بصورت سیستماتیک رزرو میکند و بی هیچ قید و شرطی امکان اینکه به شما وقت داده نشود وجود نخواهد داشت . این در حالی است که موضوع وقت دهی که منجر به انتظار برای مدت طولانی در استانبول می شود از مهمترین مشکلات زوجهای ایرانی برای ازدواج در ترکیه است.

ثبت ازدواج در ترکیه
ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان – موسسه بین المللی گلوبال کادرو 00989361580507

سوالات متداول برای ثبت ازدواج در ترکیه توسط موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو استانبول

1- مدت انجام كل پروسه ازدواج چقدر است؟

ما بر ای انجام ثبت ازدواج در ترکیه  بر خلاف افراد متفرقه که این کار را انجام میدهند و حرفه ای نیستند تنها یک روز زمان لازم داریم . همان روزی که مدارک بدون عیب و نقص آماده باشد همان روز قبل از ساعت 10 اگر مراجعه داشته باشیم عقد انجام میشه و اگر بعد از 10 باشه روز بعدش. طبعا اگر خودتون بخواهید در روزهای بعدی انجام بشه مشکلی نیست. این ویژگی منحصر بفر ماست که یک روزه عقد را انجام می دهیم.

٢- مدارك لازم دو طرف کدامند؟ مدارک لازم برای هر کدام از زوجین : پاسپورت + گواهی تولد (درمورد کسانی که ایرانی الاصل هستند همان شناسنامه) + گواهی تجرد = هر سه مدرک برای هر دو نفر به انضمام ترجمه ترکی انها که در صورت استفاده از پکیج ترجمه ما توسط این موسسه انجام میشود.

 

٣- آیا با تراول داکیومنت می توانم ازدواجم را در ترکیه ثبت کنم؟

بله. با پاسپورت یا تراول داکیومنت می توانید از طریق گلوبال کادرو ازدواجتان را ثبت کنید. فقط انجام پروسه و هزینه های مترتب بر هرکدام تفاوتهایی دارد که در حین مشاوره آنلاین یا حضوری به شما گفته میشود.

4- در صورتي كه یکی از زوجین سيتي زن خارج باشند یا تراول داکیومنت داشته باشند ايا بايد مدرك خاصي از اداره مهاجرت بگيرند؟

برای ما این مهم است که با کدام پاسپورتشان وارد ترکیه می شوند. اگر سیتی زن خارج باشید با پاسپورت ایرانی وارد ترکیه بشن با  پاسپورت ایرانی کار را انجام میدهیم و مدارک همانهایی هست که بالا توضیح داده شد ولی اگر سیتی زن کشور دیگر هستند و با پاسپورت اون کشور وارد ترکیه میشوند  یا هنوز سیتی زن نشده اید و تراول داکیومنت دارید مسایلی و تغیراتی در تهیه مدارک هست که قدم به قدم در طول مشاوره عرض میکنیم و مدارک را تحت کنترل و نظارت ما تهیه میکنید که بی عیب و نقص تهیه و ترجمه بشود . گاهی عدم درج عبارتهای خیلی معمولی باعث میشود کار عقب بافته و مجبور بشوید هفته ها در استانبول بمانید یا برگردید و مدارک بیاورید که همه مستلزم هزینه است لذا اکیدا توصیه میکنیم تحت کنترل و نظارت ما مدارک را تهیه و ترجمه کنید

٤- ايا ميتوان گواهي تجرد را در ايران گرفت؟

بله میتوان گرفت اما بسته به نوع پرونده گاهی بهتر است از ایران گرفته شود و گاهی در کشور دیگر یا ترکیه  که خدمتتون در طول مشاوره گفته میشه. اما ایرادی نیست میتوان از ایران گرفت که مراحل خاص ترجمه و تایید توسط ارگانهای ذی ربط و نهایتا سفارت ترکیه دارد به شرطی که موارد مورد نظر شهرداری ها در ترجمه رعایت شده باشد.

٥- ايا ترجمه مدارك اعم از گواهي تجرد و طلاقنامه بايد به زبان انگليسي باشد يا تركي و ايا نيازبه تاييد اين مدارك در سفارت تركيه مي باشد؟

خیر تمامی مدارک بایستی ترجمه توسط مترجم قسم خورده و تایید توسط نوتر بشود و تماما به زبان ترکی خواهد بود. در مورد مدارکی که در ایران تهیه میشود نیاز به تایید سفارت ترکیه دارد که در طول مشاوره گفته میشه. دارالترجمه معتمد گلوبال کادرو در تهران یا دارالترجمه موسسه گلوبال کادرو در استانبول مراحل را طبق استاندارد مورد قبول انجام می دهند.

٦- طرف قرار داد ما در ايران است يا استانبول؟

ما در هر دو کشور دفتر ثبت شده و قانونی داریم. به نظر میرسد ایران برای شما راحتتر باشد . از نظر ما در هر دوکشور امکان عقد قرارداد وجود دارد و این موضوع را به انتخاب موکلمان می گذاریم و در ایران موسسه حقوقی با هویت کاملا قانونی و شناخته شده داریم که زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا فعالیت دارد . در صورتیکه مایل باشید در ایران قرارداد می بندید و در صورتیکه تمایل داشته باشید در ترکیه . برای ما تفاوتی نمیکند در هردوکشور شعبه داریم. موسسه گلوبال کادرو به قدری شناخته شده است که اکثریت قریب به اتفاق موکلان بدون قرارداد کارشان را به این موسسه می سپارند. در هر صورت امکان ارائه قرارداد در هر دو کشور وجود دارد.

٧- چه كارهايي به عهده موسسه گلوبال کادرو است؟

موسسه ما این مسئولیتها را خواهد داشت: 1- راهنمایی و مشاوره از بدو شروع کار برای تهیه مدارک و ترجمه آنها و نظارت و کنترل ترجمه های انجام شده از حیث درج عبارتهای ضروری و عدم درج عبارتهای غیر ضروری ( مترجمهایی که برای این منظور کار را انجام نمیدهند و عموما کار ترجمه منیکنند معمولا آشنایی با پروسه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه ندارند و عینا ترجمه میکنند و گاهی مشکل پیش میاد )

2- تنظیم وقت آزمایشگاه توسط رزرو اینترنتی روی وب سایت گلوبال کادرو و انتقال آن بصورت سیستمی به آزمایشگاه و شهرداری که از قبل برای جلوگیری از اتلاف وقت شما در استانبول جهت انجام آزمایش خون که جزو مدارک می باشد

3- اخذ وقت فوری از شهرداری توسط سیستم رزرواسیون اینترنتی گلوبال کادرو و به رویت رساندن مدارک شما قبل از هر اقدامی تا ایرادات آن گرفته شود

4- همراهی شما در مراحل ثبت و انجام ترجمه حین عقد  و امضا دفتر شهرداری توسط مترجم امضا دار که برای ازدواج خارجیان در ترکیه حضور و امضا وی الزامی است و ترجمه عقد به  هر زبانی که شما و نامزدتان صحبت میکنید.

٨- كل پروسه از گواهي تجرد و ازمايش و عقد چقدر طول ميكشد؟ کل پروسه از گواهی تجرد و آزمایش و ثبت رسمی بین دو یا سه  روز قابل انجام است که ما معمولا توصیه میکنیم یکی دو روز بیشتر در نظر داشته باشید و در استانبول خوش بگذرانید که در صورت نیاز در دسترس ما باشید.

9- برای اخذ وقت اینترنتی چه مدارکی لازم است و چکار باید بکنم؟

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − دوازده =