پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

اذریون

0
 از کشورهای مدیترانه شمال، بهار، همچنین به عنوان شناخته شده همیشه بهار، گل زرد است. نه تنها این گل شناخته شده برای زیبایی آن است اما به لحاظ تاریخی برای بسیاری از اهداف دیگر استفاده می شود. مصریان معتقد بودند که این گل زیبا خواص میدارد بود. که گل به رنگ خوراکی، پارچه استفاده شده است شده است و در لوازم آرایشی استفاده می شود. اخیرا، این گل برای درمان ورم ملتحمه، تب، بریدگی، کبودی، سوختگی استفاده شده است و دارای خواص ضد التهابی است. رشد بهار خود را به دم در لوسیون برای پوست بزرگ مزایای و یا شما می توانید بهار از خرده فروشان آنلاین سفارش دهید.

آب نبات نی و peppermints فقط برای فصل تعطیلات است.

نعناع دارای مزایای بسیاری از کمک به تقویت حافظه به از بین بردن استرس. از لحاظ تاریخی، این نعناع شده است برای اهداف دارویی استفاده می شود و به عنوان قدیمی ترین دارو در جهان با توجه به تاریخ طولانی خود شناخته شده است. برخی از خواص درمانی نعناع شامل آسم و تسکین درد ماهیچه، مو و پوست سالم و می تواند دستگاه تنفسی کمک کند. برای استفاده از این گیاه چه به شما ارائه می محصولات حاوی نعناع خرید، استفاده از روغن های نعناع و یا خود برخی از چای نعناع.

زن و شوهر جایگزین برای سبزیجات تازه سبزیجات کنسرو شده و یخ زده، اما که یکی از انتخاب بهتر؟


سبزیجات کنسرو مناسب هستند و این امکان را برای لذت بردن از سبزیجات فصل کردن. این فرایند کنسرو محتوای فیبر سبزیجات کنسرو اجازه می دهد به محتوای همان سبزیجات تازه و منجمد را تغییر دهید. نمی بسیاری از ویتامین ها در فرایند که آن را یک جایگزین خوبی برای سبزیجات تازه کنسرو از دست داد. سبزیجات منجمد با ویتامین ها و مواد مغذی با توجه به روند انجماد فلش بسته بندی شده. سبزیجات در نخست خود را برداشت، پس از آن سفید و در نهایت فلش منجمد. وقتی سبزیجات به سرعت منجمد، بسیار است از نظر مواد مغذی از دست داد. اگر چه سبزیجات تازه همیشه بهترین منبع ویتامین ها و مواد مغذی، سبزیجات منجمد پیروزی در نبرد برای بهترین جایگزین است.

یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه مک مستر در کانادا نشان داد که زنان بالای 65 سالی که کار می کرد حداقل 2 ساعت در هفته پوست ترکیب مولکولی از کسانی که 25 سال جوانتر بود. پژوهش myokine که عوامل رشد ایجاد شده توسط

 چه اتفاقی افتاد به رنه زلوگر؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.