پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

راه هایی برای ایجاد یک چهره تینر

0

با وجود از دست دادن وزن و یا وزن ایده آل بدن، چهره برخی بیمار فولر از ایده آل ظاهر خواهد شد. اجزاء متعددی هستند از چهره که می تواند باعث صورت به نظر می رسد بیش از حد به “کامل” و یا گسترده وجود دارد. اول، هیپرتروفی ماستر بزرگ شدن عضلات که فک یا فک احاطه کرده است. وقتی این عضلات بیش از حد بزرگ هستند، چهره گسترده تر ظاهر خواهد شد، به ویژه در امتداد قسمت پایین صورت. کاهش عضله ماستر اغلب شامل استفاده از سم بوتولینوم برای کمک به نازک عضله می شود. استفاده طولانی مدت از سم بوتولینوم در واقع می تواند کوچک شدن غده پاروتید و استخوان فک به ایجاد تغییرات طولانی مدت به ظاهر صورت.

چهره فولر اغلب شامل چربی باکال است.

چربی باکال جیب چربی گسسته واقع در منطقه گونه است. ژنتیکی، چهره برخی از بیماران ‘در اینجا فولر از ایده آل هستند. حذف چربی در اینجا در سابقه خانوادگی بیمار از شکل صورت مبتنی بر برای کمک به پیش بینی الگوی خود را از دست دادن چربی در طول زمان. حذف چربی باکال ماهرانه می تواند کمک به حد فاصل صورت بیمار توسط برجسته استخوان گونه و ظاهر بیشتر مجسمه به صورت.

حذف چربی در طول آرواره و گردن نیز می تواند حد فاصل چهره کمک کند. ایجاد یک سایه بهتر در طول آرواره را به گردن و صورت با ایجاد یک انتقال بین دو عنصر را بالا ببرد. هنگامی که در گردن و صورت به نظر می رسد یک ساختار، نگاه کلی از چهره فولر است. اغلب اوقات، کاهش کله ماهی محافظه کار می توانید ظاهر کانتور صورت نیز کمک کند.

در نهایت، علاوه بر این از حجم به یک سوم فوقانی صورت می تواند کمک به ایجاد یک نگاه منحنی است. استفاده از ایمپلنت گونه تا از نعمت کاهش یافته است، با برخی از استثنا، شده است و با استفاده از پرکننده های صورت جایگزین شده است. پرکننده صورت، مانند Voluma و Radiesse در، می تواند کمک به ایجاد استخوان های گونه افزایش یافته و حد فاصل صورت و شکلی متناقض می تواند کمک به ایجاد یک دنبال چهره نازک تر است. توهم یک چهره نازک تر در بخش ایجاد شده است زیرا در حال حاضر استخوان گونه نشان لبه پیشرو در صورت به جای گونه خود را خواهد کرد.

آیا می دانید که زمان اوج برای دوستیابی آنلاین است از ژانویه تا روز ولنتاین؟

دلایل این متنوع هستند

آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق JUVÉDERM®؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.