پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

هنگامی که دهانه گوش پیرس بیش از حد کشیده

0

روند گوشواره برای پنج سال گذشته به سمت گوشواره بزرگتر با وزن بیشتر قابل توجه بوده است. یکی از اثرات از earringweight است که گوش می توان بیش از حد کشیده شده است. مسئله این است که وقتی گوشواره در اینجا قرار می گیرد، آنها ممکن است به خوبی در گوش نشستن نیست، اغلب اوقات تبدیل به بیرون.


پر سر و صدا گوش بیش از حد کشیده نیز اغلب شامل برداشتن پوست اطراف به سایت پر سر و صدا.

سایت پر سر و صدا باید در لایه های مختلف بسته می شود به طوری که نرمه گوش را می توان به درستی تقویت شده است. هنگامی که لایه های گوش تعمیر شده است، 6-8 هفته بعد، سوراخ گوش می تواند قرار گیرد. این مهم است که برای بیماران مبتلا به محدود کردن اندازه گوشواره خود، به خصوص وزن برای جلوگیری از نیاز به روشهای آینده است.

روند به سمت روش با حداقل تهاجم به سرعت در طول 10 سال گذشته رشد کرده است. بسیاری از بیماران به دنبال روش با کمی به هیچ خرابی و اجتناب از بیهوشی. در عمل جراحی زیبایی دکتر آنیل شاه، یک روش مکرر در دفتر انجام جراحی پلک فوقانی است. این روش نیاز به حداقل آرام بخش خوراکی برای استراحت بیمار در یک محیط راحت است. در این روش، بیمار بیدار است در حالی که پوست اضافی و گاهی اوقات چربی از پلک بالایی حذف خواهند شد. لذت بردن از بیماران این روش در این تنظیمات به هیچ IVS وجود دارد. هنگامی که روش است، بیماران قادر به بازیابی با حداقل ترک کنند. بخیه خارجی قرار داده شده و در حدود یک هفته حذف خواهند شد. بازیابی است که اغلب کاملا راحت و بسیاری از بیماران می توانند در ملاء عام به زودی پس از عمل دیده می شود.

 جای جوش یکی از سخت ترین شرایط برای درمان به عنوان جلسات متعدد مورد نیاز برای بهبود زخم هستند اما در واقع هرگز از بین بردن آنها. روش جدیدتر استفاده می شود در دفتر دکتر آنیل شاه استفاده از درمان هدفمند لیزر CO2 به جای جوش فرد است. این درمان کار می کند با استفاده از یک پرتو لیزر مادون قرمز هدایت C02 و کارگردانی آن را به هر یک از اسکار آکنه. این درمان به عبور TCA که در هر جای زخم می توان به عنوان یک فرد درمان شده و پوست اطراف آن است سمت چپ به تنهایی است. CO2

تروما به چهره فرزند خود را: پرش ER و به طور مستقیم به جراح پلاستیک صورت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.