پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

فقط هیچ برای گفتن. . . استنزاف!

0

 تصور کنید که قادر به جراحی کشیدن صورت بدون آن تخلیه لاستیک کمی مزاحم چسبیده از گردن خود را.

درست است. چه بسیاری از مردم نمی دانند که وقتی اولین بار در نظر داشتن یک جراحی کشیدن صورت است که اکثر جراحان قرار درن جراحی در زیر پوست که در جای خود برای یک یا دو روز باقی بماند و باید در دفتر برداشته شود.

حدود یک سال و نیم پیش، دکتر مصباح زاده تنظیم روش خود را به اجتناب از نیاز به استفاده از درن و نتایج برجسته در بیش از 125 نفر از آن به بعد بود.

به جای ناودان، او یک لایه بسیار نازک از یک “چسب بافت” به نام Artiss

در زیر پوست اعمال می شود. این مایع حاوی مواد طبیعی است که در توانایی بدن شما را به کاهش کبودی درگیر است. مواد همچنین دارای برخی از ویژگی های چسب که برای کمک به حمایت از پوست در نرم و صاف، موقعیت های سخت تر آن است. نتیجه یک بهبود قابل توجه با کاهش کبودی، تورم کمتر، و شفا بسیار بهتر در امتداد خطوط برش بدون دلخوری از داشتن درن که نیاز به حذف است.

دکتر دیوید رادول متخصص در facelifts هواپیما عمیق و روشهای جراحی کشیدن صورت تجدید نظر در هنگام نیاز. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود را و چه به انتظار بعد از این نوع روش پاسخ دفتر ما در (843) 628-1415 به برنامه مشاوره خصوصی.

آیا منظور شما: آیا شما به عنوان اشتباه به عنوان ما همه از نامهای روش جراحی کشیدن صورت می شود؟ زیبا صورت زن. آرایش کامل کوتاه جراحی کشیدن صورت؟ S-آسانسور؟ مکینتاش را بلند کند؟ جراحی کشیدن صورت پایین تر؟ جراحی کشیدن صورت کامل؟ آسانسور ناهار؟ نه به ذکر است همه از نام مارک دمدمی برای facelifts مانند شیوه زندگی آسانسور سریع، NewLift، نفرتیتی آسانسور،. . . . در اینجا راز – تنوع کمتر بین اکثر این تکنیک از شما ممکن است فکر می کنم وجود دارد. همه آنها متفاوت است برخی در راه است که برش طراحی شده است و روش استفاده شده به سفت شدن پوست و سایر بافت ها. اما کلید اصلی این است که چگونه کامل روش است و یا اگر آن طراحی شده است که یک گزینه درمانی کمتر تهاجمی. در دست راست بسیاری از این تکنیک مینی آسانسور می تواند برخی از نتایج مناسب و معقول ارائه می دهند، اما متاسفانه بسیاری از روش کمتر تهاجمی شامل گوشه برش. این کلید های میانبر اغلب

 سمپوزیوم جراحی پلاستیک صورت آسیا در کاپادوکیه، ترکیه ویژگی های دکتر میناس CONSTANTINIDES صحبت در مورد جراحی زیبایی بینی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.