پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

زندگی می کنند به 200 با چشمه حیات

0

مورد استفاده در طب سنتی چینی و آیورودا، کلا Gotu شاخ و برگ گیاهان مورد استفاده در درمان بیماری های پوستی مانند جذام و پسوریازیس است و همچنین دارای قدرت به بهبود زخم و بهبود وضوح ذهنی. در چین، افسانه آن است که یک گیاه شناس چینی برای بیش از 200 سال با کمک کلا Gotu زندگی می کردند، به نام مستعار خود را “چشمه زندگی است.” این گیاه شفا برای درمان بسیاری از چیزهای استفاده شده است، اما امروز در ایالات متحده و اروپا، کلا Gotu معمولا برای درمان رگهای واریسی و همچنین در پماد برای درمان پسوریازیس و همچنین کمک به بهبود زخم قرار داده است.

بهبودی سریع از یک عمل جراحی یکی از اهداف ما است.

در حالی که روش ملایم و سخت کوش اصول تبعیت از دستورات نقش بزرگی بازی است، همیشه برخی از تنوع در بیمارانی که “شفادهندگان سریع” در مقابل کسانی که به زمان بیشتری برای التیام را وجود دارد. یک مطالعه اخیر در ترجمه علوم پزشکی پیدا شده است که در بیمارانی که پس از اتمام مراحل ران سریعتر شفا، نشان داد که فعالیت در مونوسیت در روز اول بعد از عمل جراحی را تعیین چگونه به سرعت بیماران بهبود می یابند کمک کند. این مونوسیت یک نوع از سلول های سفید خون و یک نوع مهم از سلول های ایمنی بدن. نویسندگان نتیجه گرفتند که مداخلات قبل از عمل مانند ورزش و اصلاح رژیم غذایی و همچنین داروهای تعدیل سیستم ایمنی ممکن است گام بعدی در بهبود بازیابی.


پس چگونه این مطالعه به بیماران ما ترجمه؟ شیوه زندگی سالم که شامل ورزش و یک رژیم غذایی سالم و متعادل ممکن است به شما کمک کند از روش بهبود سریع تر به عنوان آنها یافت شده است به برای سلامت سیستم ایمنی بدن کلی از یک فرد حیاتی است. به عنوان مثال، یک مطالعه اخیر نشان داد که بریتانیا 2 1/2 ساعت ورزش شدید در هفته شانس خود را از ابتلا به آنفولانزا 10٪ با تقویت سیستم دفاعی خود را کاهش داد. حالی که مصرف داروهای تعدیل سیستم ایمنی ممکن است به نظر می رسد شدید و خطرات بالقوه خود را، مکمل های گیاهی ممکن است گزینه دیگری ارائه دهد. فقط مراقب باشید تا مطمئن شوید که مکمل های گیاهی خود را به عنوان رقیق کننده خون نه این خواهد بود
خداحافظی به چالش لب کایل جنر و سلام به پرکننده در لب .. اگر شما در مورد چالش لب جنر شنیده می شود،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.