پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

نکات زمستان مراقبت از پوست

0

 دکتر دیوید رادول برای به اشتراک گذاشتن تجربه و تخصص خود و ارائه برخی از راهنمایی مراقبت از پوست در زمستان به خوانندگان از دیده بانی راهنمای دعوت شده بود.

ژانویه و فوریه است زمان مناسب در سال جاری برای دریافت شروع به سر در بهبود پوست شما هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خواندن مقاله کامل سایت بازدید وبلاگ برای پیشآهنگی راهنمای – چارلستون.

Restylane ابریشم: یک گزینه جدید برای طبیعی LipsRestylane ابریشم

Restylane ابریشم یکی از جدیدترین و پر در دسترس خواهد بود در ایالات متحده در مطب پزشکان را انتخاب کنید “خیلی زود است. انتظار برای دیدن آن را در اوایل سال 2015 منتشر شد.
تکمیلی: ما در حال حاضر Restylane ابریشم موجود برای شما در دفتر ما داشته باشد.
آن چیست؟

Restylane ابریشم تزریقی ژل تایید FDA در ماه ژوئن سال جاری به دست آورد و برای استفاده به عنوان یک پرکننده در نظر گرفته شده برای اضافه کردن حجم به لب و بهبود ظاهر خطوط ریز اطراف لب و دهان. همانطور که با دیگر پرکننده، در نهایت شما ممکن است برخی از استفاده خارج از برچسب های اضافی در مناطق دیگر صورت را ببینید.

چگونه کار می کند؟

این محصول بسیار شبیه به Restylane طبیعی است که همه ما می دانیم و عشق جز این که Restylane ابریشم یک فرمول بسیار ظریف با قوام بسیار صاف است، و آن را برای بهبود خطوط ریز سطحی تر و اضافه کردن بهبود ظریف به لب کامل است.

این یک پرکننده اسید هیالورونیک است (به معنی آن است که از یک ماده به طور طبیعی در بدن اتفاق می افتد با سابقه طولانی از ایمنی هنگامی که به عنوان پرکننده مورد استفاده، ساخته شده). اغلب بیماران نتایج خوبی با یک جلسه درمان را ببینید، اما برخی ممکن است را انتخاب کنید به برنامه ریزی برای یک تماس تا در حدود 2 یا 3 هفته پس از اولین جلسه.

چه مدت طول می کشد؟

نمایش نتایج: از انتظار می رود که حدود 6 ماه. این کمتر از با برخی از پرکننده های دیگر است، اما چارچوب زمانی به عنوان انتظار می رود که با توجه به که این محصول در نظر گرفته شده به ظریف به سطح پوست نزدیک تر استفاده می شود.

آیا ما آن استفاده کنید؟ DSC_0157

کاملا. Restylane در حال حاضر یکی از بهترین و متنوع ترین پرکننده در بازار، و این محصول جدید Restylane ابریشم خواهد شد علاوه بر خوش آمدید به خانواده Restylane و Perlane از پرکننده.

این محصول

تشکر از شما برای ساخت من زیبا!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.