پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

چرا PH صابون متعادل بهتر؟

0
 پوست ما دارای یک سطح طبیعی اسیدی برای محافظت از ما در برابر باکتری ها. ترین صابون، متاسفانه، قلیایی که می تواند نوار دور روغن پوست به طور معمول اسیدی ما است. PH صابون متعادل اغلب دارای یک اسید (مانند گلیکولیک، سالیسیلیک، یا لاکتیک) به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده آن است.

Voluma آخرین پرکننده از Allergan طراحی شده است

که یک نسخه ضخیم تر Juvederm و ساخته شده از اسید هیالورونیک است. Voluma تقریبا مانند یک ایمپلنت تزریقی به دلیل ویسکوزیته آن است. گفته شده است به آخرین تا 2 سال است. مانند دیگر محصولات اسید هیالورونیک، می توان آنها را در صورت لزوم معکوس شود.

Voluma را می توان در مناطق خاصی از بینی به عنوان یک پرکننده استفاده می شود. تجربه دکتر شاه با پرکننده در بینی این است که محصولات اسید هیالورونیک ادغام به خوبی با بافت نرم و ساختار بینی که مناسب قرار داده است.

علاوه بر این، اسید هیالورونیک را می توان به کلاژن تبدیل شده و در برخی از نقاط را می توان به بافت اسکار در بینی تبدیل شده است. این می تواند به نفع بیمار هنگامی که یک سایه نیاز به نرم شود

صورت می تواند به پوست شما مفید به عنوان آن را فراهم چهره تغذیه و بهبود یافته است. اما پس از جراحی زیبایی بینی، بینی ظریف است و نمی تواند خیلی با شور و نشاط فشرده شده است. مهمتر از آن، و بسته به نوع جراحی زیبایی بینی که انجام شد، مناطق خاصی می تواند ظریف تر از دیگران است.

گاهی اوقات بعد از یک صورت، پوست اطراف بینی می تواند تبدیل به هر دو مسدود و خشک است. از آنجا که این می تواند چند هفته به حالت عادی برگردد، حالت قبلی خود را، توصیه می کنیم انتظار تا زمانی که دکتر شاه شما پاک، اگر شما در حال رفتن به یک صورت.

زیبایی شناسان دکتر شاه با او ارتباط برقرار کرده و توسط او آموزش داده شده است، به طوری که آنها ممکن است آگاه تر یا نه شما می توانید یک صورت در زمان قبل از داشته باشد.

Lasering رگ های خونی در کنار بینی می توانید برخی از تاثیر بر جریان خون داشته باشد. این مهم است که برای بینی به توسعه جریان خون وثیقه برای کمک به جلوگیری از هر گونه مسائل عروقی ارسال lasering. دکتر شاه معمولا توصیه انتظار شش ماه تا یک سال برای lasering

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.