پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

چه جدید در جراحی پلاستیک صورت است – کرم بوتاکس؟

0

خوب، آن را واقعا بیشتر شبیه به یک ژل به جای یک کرم، اما شما در نقطه دریافت کنید. چشم خود را پوست کنده برای یک محصول جدید است که در آینده به بازار به زودی نگه دارید.

برخی از آنها خواستار شده است آن را کرم بوتاکس، اما RT001 یک فرمول موضعی سم بوتولینوم نوع A است، در حال حاضر چندین تغییرات خوبی از سم بوتولینوم برای کمک به شما از چین و چروک وجود دارد، اما همه آنها نیاز به راه حلی برای با سوزن تزریق شود. این یک طراحی شده است برای به دست آوردن نتایج مشابه بدون بهم زدن.

تزریق سم بوتولینوم شدهاند بوده است

دست پایین، روش لوازم آرایشی و بهداشتی غیر تهاجمی معمولا بیشتر انجام برای چند سال در یک ردیف، و توسعه دهندگان از RT001 امیدوارم به مصرف کنندگان ارائه یک گزینه جدید.

چگونه کار می کند؟

پا کلاغ ها، توکسین بوتولینوم بوتاکس creamAll با قطع مسیر سیگنالینگ بین عصب و فیبرهای عضلانی که آن را کنترل می کنند. به عبارت ساده، فعالیت عضلانی کاهش می یابد که منجر به کمتر از چین و چروک که یک نتیجه مستقیم از عمل کسانی که عضلات کمتر از سطح پوست است.

RT001 کند سم را تغییر دهید. این بیشتر در مورد تغییر فرمول از راه حل و با استفاده از یک مجتمع پپتید ثبت برای کمک به ارائه سم بوتولینوم از طریق پوست. این محصول به تازگی توسعه یافته در حال حاضر راه خود را به فاز 3 ساخته شده است آزمایشات بالینی و برخی از نتایج امیدوار کننده نشان داده است.

منطقه اصلی آن است که برای طراحی پای کلاغ (رسما به نام خطوط canthal جانبی) است. این خطوط ریز اطراف چشم است که شما ببینید زمانی که لبخند زدن یا دچار دوبینی می باشد.

آیا ما آن استفاده کنید؟

شاید شایدم نه. راستش، تزریق بوتاکس، دیسپورت، و Xeomin.Dr به خوبی قابل تحمل بسیاری از بیماران اهمیت کمی روش سریع و آسان. برای کسانی که کمی ناراحت کننده هستند، یک کرم بی حس کننده می تواند قبل از تزریق استفاده می شود. همچنین، روش تزریق بسیار قابل اعتماد با نتایج سازگار و قابل پیش بینی بر اساس سالها تجربه است.

ما به شما اجازه این سم بوتولینوم جدید موضعی یک سابقه خوب قبل از پریدن بر روی ارابه موسیقی.

صدای بوقلمون در اوردن، صدای بوقلمون در اوردن. این که زمان از سال است، بنابراین ما فکر می کنیم که یکی از رایج ترین سوالات

 جراحی زیبایی بینی می توانید چهره خود را تمام تغییر دهید، اما می توانید آن را مشاهده کنید؟

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.