پایگاه اطلاع رسانی کلینیک پوست و مو پرتالی است که برای ارائه ی آخرین اخبار پوست، مو و نکات زیبایی طراحی شده است.

درمان لاله گوش سالمندان

0

 یکی از نشانه های پیری است بیش از حد پوست با برخی از پتوز یا تبار گرانشی کشیده شده است. این حلق آویز میتوانند در سراسر بدن رخ می دهد، از جمله لاله گوش. در طول زمان و با استفاده از گوشواره های سنگین، لاله گوش می تواند تبدیل به بیش از حد کشیده و طولانی است. گوش گاهی اوقات حجم از دست دادن، گاهی اوقات ساخت لاله گوش را نگاه صاف و چروکیده در ظاهر.
درمان لاله گوش ساله می تواند چند مرحله باشد. اول از همه، جایگزینی حجم، با هر دو اسید چرب و یا هیالورونیک، می تواند کمک به ارائه چاقی فوری به گوش. علاوه بر این، لاله گوش اغلب آسانسور جزئی با جایگزینی حجم به دست آورد.

برخی از گوش نیاز به یک آسانسور.

earlift اغلب شامل resupporting نرمه گوش، که ایجاد یک لاله گوش دروغ محض کوتاه تر کمک خواهد کرد. طراحی بخیه می تواند هم خلف و یا در نزدیکی مکانی که در آن پر سر و صدا درگیر قرار داده شده است.
گوشواره جزء مهمی از زندگی روزمره برخی از زنان است. هنگامی که بیش از حد نرمه گوش تبدیل کشیده، بسیاری از زنان گوش خود را با مدل مو که ممکن است یا ممکن است چاپلوس به شکل صورت خود را پنهان. یک روش ساده در مطب، می تواند این مشکل را کاهش دهد.

 چندین روش موثر برای از بین بردن خال و ضایعات پوستی در صورت وجود دارد.

روش سنتی از برداشتن خط و خال و تعمیر با بخیه می تواند استفاده شود، با این حال اغلب بیمار با یک اسکار قابل مشاهده در امتداد چهره ترک می کند.

یک روش اصلاح اصلاح شده که در آن جراح فقط به اندازه کافی از خط و خال را به سطح درم ثابت کرده است که یک روش موثر برای اکثر مولکول های هشدار دهنده در عمل دکتر شاه. پس از حذف، پوست دوباره پدیدار شود که در آن خط و خال یک بار نشسته، اجازه می دهد برای یک رویکرد “scarless” را به محل. این روش ممکن است برای همه مول، از برخی ممکن است پسوند عمیق تر داشته باشد.

مول که نیاز به تکنیک های کمکی گاهی اوقات می تواند با استفاده از لیزر درمانی برای هدف قرار دادن رنگدانه و خود را به خط و خال برداشته شود. حذف مول در امتداد چهره یک تعادل ظریف بین بردن ضایعه در درخواست در حالی که تلاش برای جلوگیری

دکتر میناس CONSTANTINIDES برجسته در روز یکشنبه سبک نیویورک تایمز مقاله “یک چهره جدید در 20 درصد؟ من ثبت نام کنید.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.